Zlatý štvorcový prívesok s Ježišom LLV37-GP034
Súvisiaci tovar
SALECODE:LILI5:5:%
€270,52
–15 %
LLV31-GCH017W/36
SALECODE:LILI5:5:%
€608,68
–20 %
LLV59-GCH052/38W
SALECODE:LILI5:5:%
€499,95
–20 %
LV59-GCH020/38W
Podrobný popis
Symbolický prívesok zo žltého 14kt zlata v tvare štvorca. Uprostred prívesku je gravírovaním vyobrazený Syn Boží. Povrch rámčeka je hladký v lesklej povrchovej úprave a je zdobený po dĺžkach jemným gravírovaním. Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym týmto zlatým príveskom, ktorý Vás bude chrániť a sprevádzať celý život. Skvelý tip na darček k rôznym príležitostiam alebo na pamiatku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté prívesky madonky |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Motív: | Ježiš |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Rýdzosť: | Zlato 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Povrchová úprava prednej časti: | Smalt |
| Určené pre: | Dámske |
| Hmotnost: | 0,85 g |
| Výška s očkem: | 22 mm |
| Výška bez očka: | 18 mm |
| Šířka: | 12 mm |
| Tloušťka: | 1 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
€1 291,33
–20 %
LLV37-GP066
SALECODE:LILI5:5:%
€1 889,88
–20 %
LLV37-GP054
SALECODE:LILI5:5:%
€1 360,10
–20 %
LLV37-GP060
SALECODE:LILI5:5:%
€1 900,07
–20 %
LLV37-GP052
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)