Zlaté patentové náušnice so zirkónmi LLV31-GER186
Podrobný popis
Nadčasový pár dámskych zlatých náušníc zaujme svojím prevedením, ktoré kombinuje lesklú povrchovú úpravu 14kt žltého zlata s trblietavými čírymi zirkónmi zasadenými do ozdoby náušnice v dvoch radoch. Klasické zapínanie na patent zaistí praktické a pohodlné nosenie po celý deň.
Týmto prekrásnym elegantným šperkom určite potešíte svoju priateľku či manželku pri príležitosti výročia. Môže ísť aj o dar k narodeninám alebo k Valentínovi. Visiace náušnice s patentovým zapínaním vyniknú vo všednom dni aj pri slávnostných príležitostiach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Stredné |
| Motív: | Klasické |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Typ náušnic: | Visiace |
| Zapínanie: | Klasický patent |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 2,20 g |
| Celková výška: | 16 mm |
| Rozmery ozdobnej časti (š x v): | 3,8 mm x 16 mm |
| Priemer jedného zirkónu: | 0,9 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)