Zlaté náušnice zdobené zirkónmi LLV98-GER035
Podrobný popis
Nádherné náušnice vyrobené zo žltého 14kt zlata zdobené trblietavými zirkónmi. Žiarivé kamene sú starostlivo uchytené v krapňovom osadení, ktoré vkusne dolaďuje dizajn šperku. Stred náušníc tvorí väčší zirkón, po obvode ktorého sú v pravidelnom kruhu zasadené menšie zirkóny. Povrch šperku je hladký v lesklej úprave. Klasické zapínanie na patent zaručuje praktické a pohodlné nosenie po celý deň.
Tieto náušnice sa hodia pre všetky sebavedomé ženy, ktoré obdivujú čistý a originálny štýl.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Stredné |
| Motív: | Geometrické tvary |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Typ náušnic: | Visiace |
| Zapínanie: | Klasický patent |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 2,32 g |
| Celková výška: | 16 mm |
| Rozmery ozdobnej časti(š x v): | 6,3 mm x 6,3 mm |
| Priemer hlavného zirkónu: | 3,1 mm |
| Priemer jedného zirkónu: | 1,55 mm |
| Vnútorné rozmery zapínania (š x v): | 7,6 mm x 10,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)