Zlaté náušnice so zirkónom v tenkej obrube na klasické zapínanie LLV22-GER051Y
Podrobný popis
Jemné a elegantné náušnice zo žltého 14kt zlata vo vysokom lesku. Ich ozdobou je jeden číry zirkón, ktorý je dokonale vsadený priamo do stredu šperku. Osadenie šperku je hladké a bezpečné. Výhodou týchto náušníc je klasické patentové zapínanie, ktoré patrí medzi najbezpečnejšie a najspoľahlivejšie. Jemné a napriek tomu neprehliadnuteľné náušnice sú vhodné hlavne pre ženy či dievčatá s menšími ušnými lalôčikmi. Tieto náušnice potešia všetky milovníčky decentných šperkov a menších vzorov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Malé |
| Motív: | Bez motívu |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá) |
| Typ náušnic: | Visiace |
| Zapínanie: | Klasický patent |
| Rýdzosť: | Zlato 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 1,39 g |
| Výška: | 15 mm |
| Rozmer ozdobnej časti: | 5,5 mm x 5,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
_(3)-1.png)