Zlatý prívesok znamenie zverokruhu v tvare pergamenu Baran LLV37-GP014-Baran
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Symbolický prívesok zo žltého 14kt zlata určite poteší každého Barana. Prívesok má tvar pergamenu, na ktorom je gravírovaním znázornené znamenie Baran. Povrch prívesku je hladký vo vysokom lesku. Týmto príveskom určite potešíte svojich blízkych a zaručene vykúzlite úsmev na tvári.
Baran, 21.3 až 20. 4.
Baranom vládne živel ohňa a ľudia narodení v tomto znamení preto prekypujú životnou energiou. Sú priebojní a ambiciózni, keď sa pre niečo nadchnú. V živote to môžu vďaka týmto vlastnostiam dotiahnuť veľmi ďaleko. Sprevádza ich až detská radosť zo života, sú spontánni a bezstarostní.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté prívesky |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Motív: | Znamenie zverokruhu |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Povrchová úprava: | Lesk, Mat |
| Znamenie zverokruhu: | Baran |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske, Detské, Dievčenské, Unisex |
| Orientačná hmotnosť: | 0,40 g |
| Výška s očkem: | 19 mm |
| Výška bez očka: | 15 mm |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)