Zlatý prívesok s opalitom, 6 mm x 8 mm LLV11-WOWP-003/2
Súvisiaci tovar
SALECODE:LILI5:5:%
€736,08
–20 %
LLV11-WOWEG-003/2
SALECODE:LILI5:5:%
€480,05
–20 %
LLV11-WOWR-003/2/48
Podrobný popis
Pôvabný prívesok v bielom 14kt zlate si zamilujete na prvý pohľad! Jeho stred tvorí oválný opalit a okraje sú osadené trblietajúcimi sa zirkónmi, ktoré opalit nádherne zvýrazní. Prívesok môžete doplniť tiež o prsteň a náušnice, s ktorými získate nadčasovú súpravu vhodnú ako vo všedný deň, tak na výnimočnú udalosť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté prívesky |
|---|---|
| Farba zlata: | Biela |
| Motív: | Geometrické tvary |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá), Opalit |
| Tvar kameňa: | Ovál |
| Rýdzosť: | Zlato 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 1,05 g |
| Výška s očkom: | 18 mm |
| Výška bez očka: | 11 mm |
| Šírka: | 9 mm |
| Rozmery opálu: | 6 mm x 8 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
€281,14
–15 %
LLV82-GP013Y
SALECODE:LILI5:5:%
€429,65
–20 %
LLV11-GP059Y
SALECODE:LILI5:5:%
€198,92
–10 %
LLV11-SGP001YDRU
SALECODE:LILI5:5:%
€225,44
–15 %
LLV98-GP120W
SALECODE:LILI5:5:%
€214,83
–15 %
LLV11-WOWP-001
SALECODE:LILI5:5:%
€212,18
–15 %
LLV11-WOYP-001/3
SALECODE:LILI5:5:%
€201,56
–15 %
LLV11-SGP003YRSM
SALECODE:LILI5:5:%
€392,52
–15 %
LLV82-GP012Y
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)