Zlaté náušnice fénix s čiernymi a čírymi zirkónmi LLV01-GER002
Podrobný popis
Tento unikátny pár náušníc, v tvare fénixa, je zhotovený zo žltého 14kt zlata. Krídla fénixa sú osadené čiernymi a čírymi zirkónmi, ktoré šperku dodávajú luxusný a elegantný vzhľad. Výhodou týchto náušníc je ich kvalitné zapínanie na puzety, ktoré je veľmi praktické a moderné. Ideálne na každodenné nosenie alebo ako originálny nápad na darček pre každú ženu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Veľké |
| Motív: | Krídlo |
| Druh kameňa (ozdoba): | Zirkón |
| Typ náušnic: | Napichovačky |
| Zapínanie: | Puzeta |
| Rýdzosť: | Zlato 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 2,68 g |
| Výška: | 18 mm |
| Šírka: | 17 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)