Zlaté kôstkové náušnice hviezdy so zirkónmi LLV98-GER015
Podrobný popis
Očarujúce kôstkové náušnice so zirkónmi vyrobené zo žltého 14kt zlata. Povrchová úprava vo vysokom lesku z nich robí veľmi elegantný a oslnivý šperk. Náušnice v tvare pôvabných hviezd zdobia v ich strede väčší číry zirkón, ktorý je obklopený ďalšími menšími zirkónmi. Všetky kamene sú starostlivo upevnené v krapňovom osadení.
Zlaté náušnice sú opatrené zapínaním na skrutku, ktoré je veľmi obľúbené u žien všetkých vekových kategórií. Tento krásny šperk je vhodný pre malé slečny aj dámy. Náušnice budú skvelým darčekom nielen k narodeninám.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Malé |
| Motív: | Hviezda |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Typ náušnic: | Napichovačky |
| Zapínanie: | Skrutka |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 1,50 g |
| Rozmer ozdobnej časti (š x v): | 7,9 mm x 7,5 mm |
| Dĺžka tyče: | 9,2 mm |
| Dĺžka tyče po uzavretí: | 4,6 mm |
| Priemer hlavného kameňa: | 3,2 mm |
| Priemer jedného zirkónu: | 1,2 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)