Zlaté kôstkové náušnice so zirkónmi LLV98-GER005
Podrobný popis
Pôvabné kôstkové náušnice, v tvare kruhu, sú vyrobené zo 14kt žltého zlata vo vysokom lesku. V ich strede sú usadené žiarivé zirkóny, ktoré im dodávajú oslnivý vzhľad. Tento typ náušníc je veľmi obľúbený, pretože sa hodí k športovému aj elegantnému outfitu.
Výhodou týchto náušníc je ich kvalitné zapínanie na skrutku, ktoré je veľmi praktické a bezpečné. Tieto nadčasové náušnice si stopercentne zamilujete!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Malé |
| Motív: | Geometrické tvary |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá) |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Typ náušnic: | Napichovačky |
| Zapínanie: | Skrutka |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 1,43 g |
| Priemer ozdobnej časti: | 7,6 mm |
| Dĺžka tyče: | 8,9 mm |
| Dĺžka tyče po uzavretí: | 4,7 mm |
| Priemer jedného zirkónu: | 1,1 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)