Prsteň so syntetickým ametystom a zirkónmi, biele zlato LLV66-GR128
Veľkosť prsteňov: 48
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 49
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 50
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 51
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 52
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 53
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 54
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 55
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 56
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 57
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 58
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 59
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 60
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 61
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 62
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 63
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 64
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: 65
€534,84
/ ks
Veľkosť prsteňov: Väčšia veľkosť - na dotaz
€534,84
/ ks
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté prstene |
|---|---|
| Farba zlata: | Biela |
| Motív: | Geometrické tvary |
| Druh kameňa (ozdoba): | Ametyst (syntetický), Kubická Zirkónia (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 2,10 g |
| Rozmery ozdobnej časti (š x d x v): | 15,3 mm x 7,1 mm x 4,5 mm |
| Rozmery hlavného kameňa (š x v): | 5,2 mm x 7,1 mm |
| Priemer jedného zirkónu: | 2,5 mm |
| Šírka spodnej časti šíny: | 1,8 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)