Zlatý náramok LLV31-GB023
Podrobný popis
Originálny náramok typu Valis, ktorý je zhotovený zo žltého 14kt zlata. Odľahčený náramok je tvorený špeciálnou technikou - prepojením viac očiek a vzniká tak krútený vzor tzv. Valis. Povrch je vo vysokom lesku a ponúka nositeľom elegantný vzhľad. Veľmi obľúbený model náramku, ktorý ozdobí Vaše zápästia a je ideálnym riešením na každodenné nosenie. Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym týmto elegantným šperkom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náramky |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Dĺžka náramku: | 18 cm, 19 cm, 21 cm, 21,5 cm |
| Motív: | Bez motívu |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Rýdzosť: | Zlato 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Priemerná hmotnosť: | 2,12 g - 2,59 g |
| Šírka náramku: | 3,8 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
_(3)-1.png)