Zlatý náramok LLV22-GB023
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Jemný náramok s motívom krížika a štyrmi gravírovanými zlatými guličkami, vyrobený zo žltého 14kt zlata. Náramok je dlhý 17,5 cm a vďaka klasickému zapínaniu na karabínu a očko ho možno o 1,5 cm predĺžiť. Pridajte k náramku prekrásny náhrdelník s rovankým motívom a získate tak elegantnú sadu, ktorá nikdy nevyjde z módy a poteší každú ženu aj slečnu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náramky |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Dĺžka náramku: | 17,5 cm - 19 cm |
| Motív: | Guľôčky, Krížik |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Nastaviteľná dĺžka: | Áno |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske, Detské, Dievčenské |
| Orientačná hmotnosť: | 0,92 g |
| Rozmery prívesku (š x v): | 10,5 mm x 11 mm |
| Priemer jednej guličky: | 1,2 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)