Zlatý náhrdelník s onyxmi, štvorlístky LLV31-GN041
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Originálny zlatý náhrdelník zaujme nielen svojou krásou, ale aj symbolikou. Retiazka, ktorú tvoria jemné očká, je vyrobená zo 14kt zlata. Na piatich miestach ju zdobia pevne uchytené symboly štvorlístka v lunetovom osadení, vyrobené zo syntetického onyxu. Kombinácia žltého zlata a čiernych kameňov je veľmi elegantná. Štvorlístok je považovaný za symbol šťastia a dobrej energie, prináša prosperitu. Vneste do svojej zbierky viac symbolov šťastia a originality!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Farba zlata: | Biela |
| Dĺžka náhrdelníka: | 43 cm + 3 cm |
| Motív: | Štvorlístok |
| Druh kameňa (ozdoba): | Ónyx (syntetický) |
| Tvar kameňa: | Iné |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Nastaviteľná dĺžka: | Áno |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske, Dievčenské |
| Orientačná hmotnosť: | 2,72 g |
| Šírka retiazky: | 1,2 mm - 1,4 mm |
| Rozmery jedného prívesku (š x d x v): | 8,3 mm x 8,3 mm x 1,5 mm |
| Rozmery jedného kameňa (š x d): | 6,8 mm x 6,8 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
_(3)-1.png)