Zlatý náhrdelník s malachitmi, štvorlístky LLV31-GN038
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Originálny zlatý náhrdelník zaujme nielen svojou krásou, ale aj symbolikou. Retiazka, ktorú tvoria jemné očká, je vyrobená zo 14kt zlata. Na piatich miestach ju zdobia pevne uchytené symboly štvorlístka v lunetovom osadení, vyrobené zo syntetického malachitu.
Štvorlístok je považovaný za symbol šťastia a dobrej energie, prináša prosperitu. V kombinácii so zelenou farbou syntetického malachitu dodáva šperku živú energiu a jedinečnosť. Vneste do svojej zbierky viac symbolov šťastia, energie a originality!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Dĺžka náhrdelníka: | 42 cm + 3 cm, 42,5 cm + 3,5 cm, 43,5 cm + 3 cm, 44 cm + 3 cm |
| Motív: | Štvorlístok |
| Druh kameňa (ozdoba): | Malachit (syntetický) |
| Tvar kameňa: | Iné |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Nastaviteľná dĺžka: | Áno |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske, Dievčenské |
| Orientačná hmotnosť: | 3,39 g - 3,69 g |
| Rozmery jedného prívesku (š x d x v): | 8,3 mm x 8,3 mm x 1,5 mm |
| Rozmery jedného kameňa (š x d): | 6,8 mm x 6,8 mm |
| Šírka retiazky: | 1,4 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
_(3)-1.png)