Zlatý gravírovaný latinský krížik, hranatý LLV06-GP115
Podrobný popis
Prekrásny celozlatý prívesok v tvare krížika, ktorý je vyrobený zo žltého 14kt zlata. Väčšia časť povrchu je zdobená nádherným gravírovaním, vďaka ktorému sa krížik nádherne trbliece. Tento prívesok je ideálny na každodenné nosenie a jeho nadčasový design nikdy nevyjde z módy. S takýmto darčekom nemôžete urobiť chybu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté prívesky |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Motív: | Krížik |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Povrchová úprava: | Gravír |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske, Unisex |
| Orientačná hmotnosť: | 0,91 g |
| Výška s očkom: | 33 mm |
| Výška bez očka: | 28 mm |
| Šírka: | 16 mm |
| Hrúbka: | 1,30 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)