Zlaté lesklé visací náušnice, ovál LLV06-GER342
Podrobný popis
Oválne visiace náušnice s klasickým zapínaním na zasunutie sú vyrobené zo žltého 14kt zlata s vysoko lesklým povrchom, ktorý im dodáva luxusný vzhľad. Majú ľahko brúsený povrch, ktorý nádherne odráža svetlo. Jedná sa o nadčasový dizajn zlatých náušníc, ktorý nikdy neomrzí - využijete ich pri každodennom nosení aj slávnostných príležitostiach!
Urobte si radosť novým zlatým klenotom alebo potešte svojich blízkych.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Veľké |
| Motív: | Geometrické tvary |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Typ náušnic: | Kruhové |
| Zapínanie: | Kreole |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 2,00 g |
| Výška: | 31,5 mm |
| Šírka: | 2 mm |
| Hrúbka: | 1,8 mm |
| Vnútorné rozmery náušnic (š x v): | 20,8 mm x 29,2 mm |
| Dĺžka zapínania (tyčka): | 13,6 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)