Prsteň so zirkónmi v bielom zlate LLV11-SGR004W
Súvisiaci tovar
Veľkosť prsteňov: 48
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 49
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 50
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 51
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 52
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 53
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 54
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 55
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 56
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 57
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 58
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 59
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 60
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 61
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 62
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 63
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 64
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: 65
€408,44
€326,75
/ ks
Veľkosť prsteňov: Väčšia veľkosť - na dotaz
€408,44
€326,75
/ ks
Podrobný popis
Prekrásny prsteň z bieleho 14kt zlata s okrúhlym zirkónom. Povrch prsteňa je hladký vo vysokom lesku a má klasický tvar. Kamene sú uchytené v malých krapniach tzv. "zrnkách". Doplňte o prívesok a náušnice a získate nadčasovú súpravu, ktorá nikdy nevyjde z módy. Týmto prsteňom určite potešíte k výročiu, narodeninám, na Valentína alebo jednoducho urobte radosť len tak svojej priateľke alebo manželke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté prstene |
|---|---|
| Farba zlata: | Biela |
| Motív: | Geometrické tvary |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 1,54 g |
| Priemer kameňa: | 5 mm |
| Priemer vzoru: | 8 mm |
| Šírka spodnej časti šíny: | 1,8 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)