Prívesok Srdce zo zirkónov a bieleho zlata LLV66-GP160W
Súvisiaci tovar
SALECODE:LILI5:5:%
€608,68
–20 %
LLV59-GCH052/38W
SALECODE:LILI5:5:%
€499,95
–20 %
LV59-GCH020/38W
Podrobný popis
Unikátny prívesok v tvare srdca, zhotovený z bieleho 14kt zlata. Vonkajšia strana srdca je tvorená žiarivými zirkónmi, ktoré sú netradične zasadené do troch krapní tzv. "zrniek". Prívesok je hladký s lesklou povrchovou úpravou. Tento nádherný šperk bude iste vhodným darčekom pre Vašu milovanú. Urobte občas niečo netradičné a vyznajte lásku bez slov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté prívesky srdce |
|---|---|
| Farba zlata: | Biela |
| Motív: | Srdce |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá) |
| Rýdzosť: | Zlato 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 1,39 g |
| Výška s očkom: | 18 mm |
| Výška bez očka: | 13 mm |
| Šírka: | 13 mm |
| Hrúbka: | 2 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
€220,13
–15 %
LLV66-GP163W
SALECODE:LILI5:5:%
€246,65
–15 %
LLV98-GP057W
SALECODE:LILI5:5:%
€339,48
–15 %
LLV98-GP062W
SALECODE:LILI5:5:%
€289,09
–15 %
LLV98-GP058W
SALECODE:LILI5:5:%
€259,92
–15 %
LLV11-GP028W
SALECODE:LILI5:5:%
€294,39
–15 %
LLV98-GP070W
SALECODE:LILI5:5:%
€363,35
–15 %
LLV98-GP066Y
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)