Patentové náušnice s gravírovaním, kombinované zlato LLV06-GER418
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Kombinovaná |
| Veľkosť: | Stredné |
| Motív: | Klasické |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Typ náušnic: | Visiace |
| Zapínanie: | Klasický patent |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 1,47 g |
| Celková výška: | 14,4 mm |
| Rozmery ozdobnej časti (š x v): | 8,2 mm x 14,4 mm |
| Vnútorné rozmery zapínania (š x v): | 7 mm x 10,8 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)