Krúžkové náušnice s gravírom, kombinované zlato 1,6 cm LLV06-GER192
Podrobný popis
Stredne veľké kruhové náušnice sú vyrobené z kombinovaného 14kt zlata, ktoré im vďaka kontrastu dvoch farieb dodáva ľahko netradičný vzhľad. Lesklý povrch náušníc, ktorých stredovú čiaru tvorí gravírovaný pruh bieleho zlata a okraje potom brúsené prúžkami zlata žltého, vyžaruje zlatisté odlesky na všetky strany.
Kruhy sú klasickým a nadčasovým dizajnom náušníc, ktorý nikdy neomrzí a hodí sa na každú príležitosť! Nadchnú všetky ženy a dievčatá, ktoré ocenia výnimočné a súčasne elegantné šperky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Kombinovaná |
| Veľkosť: | Stredné |
| Motív: | Klasické |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk, Mat |
| Typ náušnic: | Krúžkové |
| Zapínanie: | Cvakačky |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 2,84 g |
| Priemer: | 16,1 mm |
| Šírka: | 5,8 mm |
| Vnútorný priemer náušnic: | 11,9 mm |
| Dĺžka tyče: | 6,3 mm |
| Dĺžka tyče po uzavretí: | 4,8 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)