Exkluzívny zlatý prívesok srdca LLV22-GP096
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté prívesky |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Motív: | Srdce |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 2,78 g |
| Výška s očkom: | 32,1 mm |
| Výška bez očka: | 22,1 mm |
| Šírka: | 22,8 mm |
| Hrúbka: | 8,8 mm |
| Vnútorný rozmer očka (š x v): | 2,2 mm x 6,1 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)