Exkluzívny gravírovaný prsteň z kombinovaného zlata LLV07-GR004
Veľkosť prsteňov: 48
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 49
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 50
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 51
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 52
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 53
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 54
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 55
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 56
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 57
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 58
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 59
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 60
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 61
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 62
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 63
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 64
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: 65
€822,68
€658,14
/ ks
Veľkosť prsteňov: Väčšia veľkosť - na dotaz
€822,68
€658,14
/ ks
Podrobný popis
Zlatý prsteň s oválnymi prvkami z kombinovaného zlata a precíznym gravírovaním. Exkluzívny dámsky prsteň z kombinovaného žltého a bieleho zlata s nápaditým oválnym vzorom. Každý ovál je zdobený brilantným diamantovým gravírovaním, ktoré vytvára oslnivý lesk a luxusný vzhľad. Vďaka vzdušnému designu a lesklej povrchovej úprave pôsobí prsteň zároveň elegantne aj moderne. Ideálny pre ženy, ktoré chcú vyniknúť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté prstene |
|---|---|
| Farba zlata: | Kombinovaná |
| Motív: | Geometrické tvary |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 3,23 g |
| Rozmery ozdobnej časti (š x d x v): | 19,8 mm x 24,3 mm x 2,5 mm |
| Šírka spodnej časti šíny: | 3,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)