Zlatý prsteň zdobený perlou LLV22-GR079
Veľkosť prsteňov: 48
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 49
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 50
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 51
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 52
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 53
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 54
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 55
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 56
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 57
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 58
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 59
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 60
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 61
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 62
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 63
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 64
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: 65
€867,91
/ ks
Veľkosť prsteňov: Väčšia veľkosť - na dotaz
€867,91
/ ks
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté prstene |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Motív: | Guličky |
| Druh kameňa (ozdoba): | Sladkovodné perly (prírodné) |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 3,35 g |
| Priemer perly: | 9,4 mm |
| Šírka spodnej časti šíny: | 1,6 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)