Zlatý prsteň s riečenou perlou LLV22-GR103
Podrobný popis
Veľmi elegantný prsteň vyrobený zo žltého 14kt zlata zdobí riečna perla s priemerom 8 mm a trstinové zirkóny, ktoré sú zasadené po obvode perly. Číre zirkony sú starostlivo uchytené v krapnovom osadení tak, aby sa zabránilo ich vypadnutiu, a napriek tomu mohol vyniknúť ich jasný tŕp a krása. Telo prsteňa je hladké v ľahlej povrchovej úprave. Tento prsteň na ruky pôsobí veľmi decentne a elegantne a hodí sa nielen ku každodennému outfitu, ale aj k honosnej večernej róbe.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté šperky |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Motív: | Guľôčky |
| Druh kameňa (ozdoba): | Sladkovodné perly (prírodné), Zirkón |
| Rýdzosť: | Zlato 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Hmotnost: | 2,94 g |
| Průměr perly: | 8 mm |
| Průměr ozdobné části: | 9 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)