Zlatý prívesok zdobený perlou LLV22-GP097
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté prívesky |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Motív: | Guličky |
| Druh kameňa (ozdoba): | Sladkovodná perla (prírodná) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske, Dievčenské |
| Orientačná hmotnosť: | 1,42 g |
| Výška s očkom: | 18,6 mm |
| Výška bez očka: | 11 mm |
| Priemer perly: | 8,3 mm |
| Vnútorný rozmer očka (š x v): | 4 mm x 7,2 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)