Zlatý prívesok Anjelik so zirkónmi z bieleho zlata LLV66-GP190W
Podrobný popis
Okúzľujúci prívesok v tvare Anjelika, ktorý je tvorený z bieleho 14kt zlata. Celý jeho povrch je ozdobne prerezávaný s lesklou povrchovou úpravou. Stred prívesku tvorí symbolické srdiečko, v ktorom sú zasadené trblietavé zirkóny. Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym týmto prekrásnym príveskom, ktorý Vás bude ochraňovať na každom kroku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté prívesky |
|---|---|
| Farba zlata: | Biela |
| Motív: | Anjel |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá) |
| Rýdzosť: | Zlato 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 0,57 g |
| Výška s očkom: | 19 mm |
| Výška bez očka: | 14 mm |
| Šírka: | 9 mm |
| Hrúbka: | 1,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 2,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
_(3)-1.png)