Zlatý náhrdelník LLV22-GN009
Podrobný popis
Elegantný náhrdelník zhotovený zo žltého 14kt zlata so štvorlístkom si jednoducho zamilujete. Retiazka náhrdelníka je zdobená dvoma guličkami s originálnym gravírom. Uprostred náhrdelníka je uchytený štvorlístok, ktorý Vám prinesie do života veľa šťastia a radosti. Štvorlístok je hladký vo vysokom lesku, vďaka tomuto minimalistickému prevedeniu je štvorlístok veľmi elegantný a napriek tomu neprehliadnuteľný. Doplňte náhrdelník o nádherný náramok a získate nadčasovú sadu, ktorú zažiarite pri akejkoľvek príležitosti. Tento nádherný šperk pristane každej žene aj dievčaťu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté šperky |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Dĺžka náhrdelníka: | 43 cm - 45 cm |
| Motív: | Guľôčky, Štvorlístok |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 1,70 g |
| Rozmery prívesku: | 9 mm x 10 mm |
| Priemer guľôčky: | 2,3 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)