Zlaté visiace náušnice na navliekanie zdobené srdcom s malachitom LLV22-GER184M
Podrobný popis
Ak máte radi symboliku, urobte si radosť visiacimi náušnicami so srdcom, zhotovenými zo žltého 14kt zlata. Zelené srdce je po celom obvode lemované jemným zlatým zdobením, ktoré vytvára zaujímavú textúru a podčiarkuje tvar náušníc. Srdce je zavesené na dlhej jemnej retiazke, pričom vo svojom strede je tvorené malachitom, ktorého zelené tóny dodávajú šperku živú energiu a jedinečnosť. Prevliekacie zapínanie zaistí ľahké a pohodlné nosenie, náušnice budú jemne splývať s každým Vašim pohybom.
Srdce je symbolom lásky, harmónie a hlbokých emócií. V kombinácii so zeleným malachitom získava tento šperk originálny nádych, ktorý zaujme na prvý pohľad. Teplý odtieň žltého zlata harmonicky ladí s výraznými tónmi malachitu, čo dáva náušniciam sofistikovaný a romantický vzhľad.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Dlhé |
| Motív: | Srdce |
| Druh kameňa (ozdoba): | Malachit (prírodný) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Typ náušnic: | Visiace |
| Zapínanie: | Prevliekacie |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 2,01 g |
| Celková dĺžka: | 52 mm |
| Rozmery ozdobnej časti (š x d): | 8,9 mm x 7,7 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)