Zlaté patentové náušnice Hviezdičky LLV22-GER178Y
Podrobný popis
Dokonalý pár zlatých náušníc pre všetky malé nezbedníky a princezné. Náušnice sú vyrobené z nadčasového žltého zlata a sú zdobené jemnými hviezdičkami. Povrch šperku je hladký v lesklej povrchovej úprave. Klasické zapínanie na patent nebude zavádzať pri akomkoľvek šantení a hraní. Skvelý tip na darček k narodeninám pre Vašu malú princeznú.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Stredné |
| Motív: | Hviezda |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Typ náušnic: | Visiace |
| Zapínanie: | Klasický patent |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 1,43 g |
| Celková výška: | 16 mm |
| Rozmery ozdobnej časti (š x v): | 8,1 mm x 8,1 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)