Zlaté náušnice s gravírovaným srdcom LLV22-GER055
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Oslnivé náušnice zo žltého 14kt zlata v tvare srdca, ktoré je v strede doplnené menším, dokonale vygravírovaným srdiečkom. Ich originálny výbrus dodá šperku jedinečný lesk, vďaka čomu sú neprehliadnuteľné. Výhodou je kvalitný zapínanie na puzety. Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym týmto nádherným šperkom!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Malé |
| Motív: | Srdce |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Typ náušnic: | Napichovačky |
| Zapínanie: | Puzeta |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 1,58 g |
| Rozmery ozdobnej časti (š x v): | 6,9 mm x 5,7 mm |
| Hrúbka: | 2,5 mm |
| Dĺžka tyče: | 10 mm |
| Dĺžka tyče po uzavretí: | 6,5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
_(3)-1.png)