Zlaté kruhové náušnice s červeným zirkónom 1,8 cm LLV22-GER204R
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Stredné |
| Motív: | Geometrické tvary |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (farebná) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Zapínanie: | Kreole |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Typ náušníc: | Kruhové |
| Orientačná hmotnosť: | 1,20 g |
| Vonkajší priemer: | 18 mm |
| Šírka: | 1,5 mm |
| Hrúbka: | 1,5 mm |
| Priemer zirkónu: | 5,5 mm |
| Dĺžka zapínania (tyčka): | 6,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)