Zlaté detské náušnice v tvare anjelika so zirkónom LLV22-GER100
Podrobný popis
Rozkošné detské náušničky z bieleho 14kt zlata v tvare anjelika. Uprostred anjelika je perfektne zasadený jeden trblietavý zirkón, vďaka ktorému sú tieto náušnice naozaj originálne. Povrch náušníc je hladký v lesklej povrchovej úprave. Zapínanie na puzetu zaistí ľahké a jednoduché nosenie. Minimalistický dizajn pristane každej slečne aj princeznej. Tip na darček, ktorý poteší napríklad k narodeninám, meninám alebo len tak pre radosť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Malé |
| Motív: | Anjel |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá) |
| Typ náušnic: | Napichovačky |
| Zapínanie: | Puzeta |
| Rýdzosť: | Zlato 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Detské |
| Orientačná hmotnosť: | 1,19 g |
| Rozmery ozdobnej časti (š x v): | 7,9 mm x 7,9 mm |
| Hrúbka: | 0,7 mm |
| Dĺžka tyče: | 10,6 mm |
| Dĺžka tyče po uzavretí: | 7,5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
_(2)-1.png)