Strieborné visiace náušnice zdobené perlou LLVY-SER021B
Podrobný popis
Objavte strieborné visiace náušnice s perlou, ktoré zaujmú svojou čistou líniou a jemnými detailmi! Klasické navliekacie prevedenie zaisťuje pohodlné nosenie a zároveň pôsobí moderne aj sofistikovane.
Dominantným prvkom každej náušnice je tmavšia sladkovodná perla s decentnými modrofialovými odleskami, ktorá dodáva šperku hĺbku a jedinečný charakter. Perlu dopĺňa drobný číry zirkón, ktorý náušniciam prepožičiava jemný lesk.
Šperky sú vyrobené z pravých prírodných perál – upozorňujeme, že odtieň a vzhľad jednotlivých perál sa môžu mierne líšiť od fotografie šperku, pretože sa jedná o prírodný materiál.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Strieborné náušnice |
|---|---|
| Veľkosť: | Veľké |
| Motív: | Klasické |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá), Sladkovodné perly (prírodné) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Typ náušnic: | Visiace |
| Zapínanie: | Prevliekacie |
| Rýdzosť: | Striebro 925/1000 |
| Materiál: | Striebro |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 3,34 g |
| Celková výška: | 33 mm |
| Šírka: | 3,9 mm |
| Priemer perly: | 8 mm - 10 mm |
| Priemer zirkónu: | 1,5 mm |
| Dĺžka tyče: | 20 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
_(3)-1.png)