Náušnice v kombinácii bieleho a žltého zlata na patent LLV46-GER053
Podrobný popis
Nadčasové celozlaté náušnice z kombinovaného 14kt zlata na klasické zapínanie. Povrch náušníc je hladký vo vysokom lesku. Nádherný šperk, ktorý si iste zamilujete vďaka svojmu elegantnému tvaru! Kombinujte ľubovoľne so šperkami zo žltého alebo bieleho zlata.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Kombinovaná |
| Veľkosť: | Stredné |
| Motív: | Bez motívu |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Typ náušnic: | Visiace |
| Zapínanie: | Klasický patent |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 2,03 g |
| Celková výška: | 17 mm |
| Rozmery ozdobnej časti (š x v): | 10,9 mm x 15,1 mm |
| Vnútorné rozmery zapínania (š x v): | 6,3 mm x 13,4 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)