Celozlatý jemný náramok LLV06-GB124
Podrobný popis
Doplňte svoj outfit elegantným jemným náramkom vyrobeným zo žltého 14kt zlata s lesklým povrchom! Nastaviteľná dĺžka umožní zapnúť šperk pomocou perového krúžku v rozmedzí od 17 do 19 cm. Samotný náramok sa skladá z jemnej zlatej retiazky doplnenej niekoľkými prepojenými oválnymi komponentmi.
Pridajte k zlatému náramku aj náhrdelník v rovnakom dizajne z našej ponuky a vytvorte tak komplet, ktorý využijete pri každej príležitosti!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náramky |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Dĺžka náramku: | 17 cm - 19 cm |
| Motív: | Geometrické tvary |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Nastaviteľná dĺžka: | Áno |
| Rýdzosť: | Zlato 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske, Dievčenské |
| Orientačná hmotnosť: | 0,98 g |
| Šírka retiazky: | 1 mm |
| Rozmery väčšej ozdobnej časti (š x d): | 2,9 mm x 21 mm |
| Rozmery jednej menšej ozdobnej časti (š x d): | 2,9 mm x 9 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
_(3)-1.png)