Zlatý prívesok revolver, zirkónová rukoväť LLV01-GP015
Podrobný popis
Originálny unisex prívesok v tvare revolveru, ktorý je zhotovený zo žltého 14kt zlata. Povrch prívesku je hladký vo vysokom lesku s otočným valcom na náboje. Rukoväť revolveru je zdobená žiarivými zirkónmi. Prívesok - revolver je skvelým tipom na darček pre všetkých milovníkov zbraní. Darujte tento originálny prívesok sebe alebo svojim blízkym.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté prívesky |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Motív: | Ostatné |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá) |
| Rýdzosť: | Zlato 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske, Pánske |
| Orientačná hmotnosť: | 7,39 g |
| Výška s očkom: | 37 mm |
| Výška bez očka: | 32 mm |
| Šírka: | 33 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
_(2)-1.png)