Náušnice kruhy so zirkónmi, biele zlato 2,2 cm LLV06-GER081W
Podrobný popis
Kruhové náušnice strednej veľkosti so zirkónmi a zapínaním typu kreole sú vyrobené z bieleho 14kt zlata, ktoré im dodáva nadčasový vzhľad. Lesklý povrch kruhových náušníc vytvára spoločne s radom trblietavých zirkónov v tradičnom bielom odtieni harmonickú kombináciu, ktorá Vás očarí!
Kruhy sú klasickým a nadčasovým dizajnom náušníc, ktorý nikdy neomrzí a hodí sa na každú príležitosť! Kruhy z bieleho zlata v kombinácii so zirkónmi nadchnú všetky ženy a dievčatá, ktoré ocenia výnimočné a súčasne elegantné šperky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Biela |
| Veľkosť: | Stredné |
| Motív: | Bez motívu, Klasické |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá) |
| Typ náušnic: | Kruhové |
| Zapínanie: | Cvakačky |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 2,94 g |
| Priemer: | 22,2 mm |
| Šírka: | 2,1 mm |
| Priemer jedného zirkónu: | 1,3 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
_(3)-1.png)