Náramok v kombinovanom zlate LLV01-GB003-CZ
Dĺžka náramku: 20 cm
Skladom: odosielame IHNEĎ!
(1 ks)
€2 651,42
/ ks
Podrobný popis
Originálny náramok zo žltého 14kt zlata zdobený gravírovanými guľôčkami v troch rôznych farbách zlata. Šperk tvoria tri spojené náramky v jednom a patrí medzi najnovšie trendy. Úchvatný náramok v štýle tzv. "líščieho chvostu" má bezpečné zapínanie na tzv. "pérový krúžok". Vďaka svojej kombináciám troch farieb zlata má svoj jedinečný vzhľad, ktorý si iste zamilujete na prvý pohľad. Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym týmto prekrásnymi šperkom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náramky |
|---|---|
| Farba zlata: | Kombinovaná |
| Dĺžka náramku: | 18 cm + 3 cm |
| Motív: | Guľôčky |
| Druh kameňa (ozdoba): | Kubická Zirkónia (čirá) |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Nastaviteľná dĺžka: | Ano |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 8,73 g |
| Šírka náramku: | 10 mm |
| Šírka retiazky: | 2 mm |
| Rozmer ozdobnej guličky: | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
_(2)-1.png)