Zlatý náhrdelník zdobený písmenom A s diamantom LLV47-DN003
Podrobný popis
Dodajte svojmu vzhľadu osobné kúzlo s náhrdelníkom zo žltého 14kt zlata, ktorý je vyrobený s dôrazom na eleganciu a detail. Jemnú zlatú retiazku s dĺžkou 42 cm zdobí prívesok v tvare písmena „A“, ktorý na seba decentne upúta pozornosť vďaka briliantu vybrúsenému do obdĺžnikového tvaru. Lesklá povrchová úprava dodáva šperku žiarivý nádych, ktorý zvýrazňuje hrejivú krásu žltého zlata.
Zlatý náhrdelník s diamantovým príveskom je ideálnou voľbou pre každého, kto chce svojej iniciále prepožičať nádych luxusu a sofistikovanosti. Perfektne sa hodí ako osobitý doplnok pre ženy preferujúce minimalistický, napriek tomu výnimočný šperk, alebo ako štýlový darček pre milovanú osobu s menom začínajúcim na písmeno „A“.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Diamantové náhrdelníky |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Dĺžka náhrdelníka: | 42 cm |
| Motív: | Písmenká |
| Druh kameňa (ozdoba): | Briliant |
| Tvar kameňa: | Obdĺžnik |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Nastaviteľná dĺžka: | Nie |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske, Dievčenské |
| Orientačná hmotnosť: | 1,77 g |
| Šírka retiazky: | 1 mm |
| Rozmery ozdobnej časti (š x v x d): | 8,6 mm x 1,5 mm x 9,5 mm |
| Rozmery briliantu (š x v): | 1 mm x 2,1 mm |
| Veľkosť briliantov: | 0,02 ct |
| Počet briliantov: | 1 |
| Farba briliantov: | G |
| Čistota briliantov: | SI |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)