Zakrútené pletené zlaté kruhové náušnice 1,4 cm LLV06-GER069
Podrobný popis
Klasické kruhové náušnice zo 14kt zlata v novom dizajne. Povrch náušníc je zdobený jemným gravírom a lesklou povrchovou úpravou, vďaka ktorej sú náušnice úplne neprehliadnuteľné. Moderné zapínanie typu kreole zaistí praktické a pohodlné nosenie po celý deň.
Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym týmto prekrásnym párom náušníc.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Malé |
| Motív: | Geometrické tvary |
| Druh kameňa (ozdoba): | Bez kameňov |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Typ náušnic: | Kruhové |
| Zapínanie: | Kreole |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Orientačná hmotnosť: | 1,21 g |
| Vonkajší priemer: | 14 mm |
| Šírka: | 2 mm |
| Hrúbka: | 2 mm |
| Dĺžka zapínania (tyčka): | 10 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)