Zlaté visiace náušnice s perlou LLV22-GER203
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Farba zlata: | Žltá |
| Veľkosť: | Stredné |
| Motív: | Guličky |
| Druh kameňa (ozdoba): | Sladkovodná perla (prírodná) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Zapínanie: | Cvakačky |
| Rýdzosť: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určené pre: | Dámske |
| Typ náušníc: | Visiace, Kruhové |
| Orientačná hmotnosť: | 2,93 g |
| Vonkajší priemer: | 14,4 mm |
| Šírka: | 1,7 mm |
| Hrúbka: | 1,4 mm |
| Dĺžka zapínania (tyčka): | 5 mm |
| Priemer perly: | 7,1 mm |
| Celková dĺžka: | 24,9 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(3)-1.png)